ممنوعیت تبادلات اقتصادی و تجاری از مرز مهران از ۳ تا ۱۸ شهریور

ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) در اطلاعیه‌ای از ممنوعیت تبادلات اقتصادی و تجاری از مهران به کشور عراق از سوم تا هجدهم شهریور امسال خبر داد.

به گزارش شاخص اقتصاد به نقل از ایرنا، ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) روز دوشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تبادلات اقتصادی و تجاری از مهران به کشور عراق از تاریخ ۳ تا ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ ممنوع خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تاکید رییس جمهور مبنی بر اینکه اطلاع رسانی‌ها تنها از طریق ستاد مرکزی اربعین انجام شود، بنابراین اخبار مرتبط با حماسه عظیم اربعین حسینی(ع) و اطلاع رسانی‌ها فقط از طریق ستاد مرکزی اربعین در قالب اطلاعیه‌ها و مصاحبه‌ها صورت می گیرد.

ستاد مرکزی اربعین به منظور تسهیل شرایط سفر، کاهش خطرات و آسیب‌های احتمالی از زائران خواست که به مواردی چون توصیه‌های پزشکی ، درمانی ، مراقبت از گرمازدگی و ساعت‌های تردد زائران در سامانه سماح توجه ویژه شود.

این ستاد همچنین یادآور شد: با توجه به شروع رسمی عملیات اربعین از اول ماه صفر، تبادلات اقتصادی و تجاری از مهران به کشور عراق از تاریخ ۳ الی ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ ممنوع خواهد بود، لذا لازم است رانندگان و صاحبان کالا پیش‌بینی‌های لازم برای استفاده از سایر مرزها را داشته باشند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=41431

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها