میرهاشم موسوی: هدف ما زندگی آسوده تر برای بازنشستگان است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سهامداران سازمان تامین اجتماعی از اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه  می باشند وهرچه ما تلاش کنیم دارایی های این سازمان را به سود مطلوب برسانیم، بازنشستگان در آینده آسوده تر زندگی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دیدار از ذوب آهن اصفهان ضمن تشکر از تلاش های انجام شده در راستای افزایش تولید، شفافیت در همه موضوعات و توسعه محصولات شرکت با توجه ویژه به محصولات با تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد را از عوامل موفقیت دانست و بر توجه به آن تاکید کرد.

وی افزود: در حال حاضر این هدف در ذوب آهن اصفهان با جدیت دنبال می شود وامیدوارم با مدیریت صحیح وبرنامه ریزی لازم، موانع تولید بر طرف شود وبه سود واقعی برسیم وذوب آهن بایستی به سرعت اهداف خود را محقق کند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی دو شاخص تولید و سود در ذوب آهن اصفهان را از اولویت های این سازمان دانست و بیان داشت: موضوع درمان، سلامت ومحیط زیست بسیار مهم است وذوب آهن هرچه می تواند بایستی هزینه کند تا مسئولیت خود در قبال کارکنان و مردم منطقه را بهتر به انجام برساند.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=36464

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها