نشست توجیهی بازرگانان کوچک در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد

نشست توجیهی ویژه والدین برای رویداد بازرگانان کوچک ۱۰ تا ۱۴ ساله با هدف آشنایی والدین با نحوه آموزش فرزندانشان بصورت مجازی در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد در این نشست، احسان شهیر مدیر توسعه و کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به اینکه این طرح پیشتر در این اتاق اجرا و اینک با رویکرد جدید دنبال خواهد شد، گفت: در این طرح ۴ مهارت “تصمیم گیری” “خلاقیت”، “کارآفرینی” و “هوش مالی” برای ارتقاء دانش بازرگانان کوچک مد نظر است.

وی افزود: در صورت بستر سازی در حوزه کسب و کار آینده روشنی برای آینده اقتصاد و بازرگانان کوچک رقم خواهد خورد.

شهیر تصریح کرد: این رویداد مجازی به سبک بازی های خلاقانه، نوآورانه، استراتژیک و هم بصورت سفر کسب و کار از هفته آینده به مدت هفت هفته برای آموزش حدود ۵۰ بازرگان کوچک طراحی شده است.

وی در ادامه افزود: این اتفاق موفق نخواهد شد مگر اینکه دیگر اعضای زیست بوم کسب و کار و خانواده ها و فعالان اقتصادی، اساتید و نخبگان و خبرگان دست به دست هم دهند تا بستر سازی برای کسب و کار رقم بخورد.

همچنین بازرگانان کوچک در این نشست مجازی دغدغه های خود را در زمینه عدم اشتباه استراتژیک در حوزه کسب و کار و بازاریابی و فروش منابع و جلوگیری از خطاهای غیرقابل جبران در آینده اقتصاد کشور عنوان کردند.

ریسک پذیری و بهره وری بالا و موفقیت در کارآفرینی از دیگر دغدغه های بازرگانان کوچک در این نشست توجیهی بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22210

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها