همتی: مشمولان تعویق پرداخت اقساط به بانک‌ها مراجعه نکنند

رییس کل بانک مرکزی از صاحبان کسب و کارهایی که به تشخیص خودشان مشمول تعویق اقساط وام‌های‌شان به مدت سه ماه هستند، خواست تا از مراجعه حضوری به بانک‌ها خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، عبدالناصر همتی در صفحه مجازی خود با اعلام این خبر نوشت: از دغدغه‌های مهم اینجانب و مدیران بانک ها خدمت رسانی به مردم با کم‌ترین آسیب به همکاران تلاشگر شعب و مردم عزیز است.

وی افزود: ضمن قدردانی مجدد از همکاران عزیز بانکی که در هر شرایطی در خدمت مردم هستند، با توجه به تصمیم شورای پول و اعتبار، حمایت دولت محترم و تعیین مصادیق فعالیت‌های آسیب دیده از شیوع کرونا، از صاحبان کسب وکارهایی که به تشخیص خود، مشمول تعویق اقساط وام‌های‌شان به مدت سه ماه می‌شوند، تقاضا می کنیم از مراجعه به شعب جدا خودداری کنند.

همتی گفت: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، مدیران بانک‌ها نیز اقدام لازم را انجام داده و اطلاع‌رسانی ضروری خواهند داشت. همه با هم کمک کنیم شیوع ویروس کنترل و با یاری خداوند متعال و همت مردم متوقف شود.

رییس کل بانک مرکزی ۲۲ اسفندماه جاری نیز از مردم خواسته بود تا کمتر به شعبه‌های بانکی مراجعه کنند و فعالیت‌های خود را در صورت امکان با استفاده از روش‌های غیرحضوری انجام دهند.

وی اعلام کرده بود که نزدیک به ۱۸ نفر از کارکنان شبکه بانکی بخاطر ابتلا به این ویروس فوت کرده و تعدادی از همکاران آنها نیز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20600

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها