همدلی باعث بهبود صنعت اصفهان شد

استاندار اصفهان گفت: هماهنگی و همدلی در بخش‌های مختلف به ویژه بخش صنعت به چشم می‌خورد که این راهبرد باعث بهبودی حوزه اقتصادی استان شده است.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از ایرنا، عباس رضایی در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در محل اتاق بازرگانی اصفهان، وضعیت صنعت اصفهان را مناسب توصیف کرد و افزود: حدود ۶۰ درصد صنعت نساجی کشور در این استان مستقر است.

وی تاکید کرد: فرآوری بیشتر تولیدات صنعت نساجی، شهرک و تولید پوشاک از مسائل مطرح در شورای گفتگو برای رونق این صنعت بو که مقرر شد نماینده‌ای از انجمن صنایع نساجی استان در شورای ملی صنایع نساجی حضور یابد.

رضایی تصریح کرد: درباره مواد اولیه مورد نیاز برخی از کارخانه‌های استان به ویژه  واحد تولید وازلین نیز مطالبی مطرح شد،

که مواد اولیه کارخانه‌های تولید وازلین از شرکت‌های نفتی مانند ایرانول تامین می‌شود که با توجه به ارزآوری خوب این مواد توافق شد تا مواد موردنیاز کارخانه‌های مستقر در استان تامین و سهمیه بیشتری به آن‌ها تخصیص داده شود.

وی اضافه کرد: مساله مورد تاکید اعضای شورا این بود که از واردات نفت با توجه به تولیداتی که وجود دارد به استان جلوگیری شود که پیشنهاد به وزارت صنعت،معدن و تجارت داده می‌شود تا  از خام فروشی جلوگیری شود.

مسائل مالیاتی و تامین اجتماعی و درمانگاه‌های غیردولتی از دیگر موضوعات مطرح در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی اصفهان بود که از سوی اعضای شورا مورد تاکید قرار گرفت.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=23979

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها