وزیر اقتصاد:ارایه گزارش برنامه های اقتصادی پساکرونا در استان اصفهان تسریع شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار تسریع در ارائه گزارشی از جزییات برنامه‌های اقتصادی پسا کرونا در استان اصفهان از سوی مقامات این استان شد تا تصمیمات لازم هر چه سریعتر از سوی مراجع ذی‌ربط اتخاذ شود.

به گزارش  پایگاه خبری شاخص اقتصاد  به نقل از خبرگزاری ایمنا و  شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، فرهاد دژپسند در بیست و هفتمین جلسه ستاد مدیریت بیماری های کرونای استان اصفهان که با حضور مدیران استانی برگزار شد، با توضیحاتی که توسط استاندار و روسای کمیته های تخصصی «مدیریت و برنامه ریزی اقتصادی دوره پسا کرونا» و «سلامت» ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا ارایه شد، در جریان آخرین اقدامات انجام شده برای پیشگیری، مقابله با بیماری کرونا و برنامه های پسا کرونا در استان قرار گرفت.

وی به عنوان وزیر معین استان اصفهان در امر مقابله با کرونا، در این جلسه بر رعایت جدی پروتکل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در استان اصفهان تاکید کرد.

وزیر اقتصاد همچنین خواستار تسریع در ارائه گزارشی از جزییات برنامه های اقتصادی پسا کرونا در استان اصفهان از سوی مقامات استان شد تا تصمیمات لازم هر چه سریعتر از سوی مراجع ذیربط اتخاذ شود.

در این جلسه مسوولان استان اصفهان نیز ضمن بیان عملکرد و اقدامات صورت گرفته در امر مقابله با کرونا، مشکلات مربوط را مطرح کردند که وزیر اقتصاد بنا به موضوعات مطروحه دستورات لازم را صادر کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی از سوی معاون اول رییس جمهور به عنوان معین استان اصفهان و همچنین استان خراسان رضوی در امر مقابله با کرونا تعیین شده است.

گفتنی است اتاق بازرگانی اصفهان در هفته جاری گزارش ۸۲ صفحه ای با عنوان صنعت در عصر کرونا شامل تحلیل شرایط اقتصادی واحدهای تولیدی و بازرگانی و ارایه راهکار برای دوران کرونا صنعتی منتشر کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20847

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها