پیام تسلیت رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در پی رحلت دکتر جواد اژه ای

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان رحلت استاد ارجمند مرحوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری -تحلیلی شاخص اقتصاد به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، مسعود گلشیرازی در پی درگذشت دکتر جواد اژه ای افزود: رحلت عالم جلیل القدر و استاد ارجمند مرحوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای، مایه تأثر و تألم فراوان برای دوستداران فرهنگ و تعالی کهن سرزمین ایران اسلامی است؛ بزرگمردی که تلاش های فراوانی در جهت حفظ باورهای دینی و ملی نخبگان ایرانی خارج از جغرافیای سرزمینی داشت.
وی افزود: نگاه ویژه ایشان به موضوع نخبه پروری و جایگاه این امر در توسعه ایران اسلامی منجر به تأسیس مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) شد و از این رهگذر یکی از ارکان توسعه پایدار، توسعه سرمایه های انسانی کشور از دوران نوجوانی نخبگان مورد توجه ویژه قرار گرفت.
رئیس هیات نمایندگاه اتاق بازرگانی اصفهان با درخواست آمرزش برای آن شادروان گفت: امید آن داریم که خداوند رحمان این استاد  ارجمند را به سبب باقیات الصالحات نافع برجاگذاشته، قرین رحمت و غفران خود در امن و آسایش ابدی قرار دهد و از غم فقدان او بر بازماندگان بکاهد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=24733

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها