پیام نوروزی رییس اتاق بازرگانی اصفهان و دعوت مردم برای پیوستن به پویش «ماندن در خانه تا شکست کرونا»

مسعود گلشیرازی رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اصفهان در آستانه سال نو در پیامی ضمن تبریک این ایام نوشت: در آستانه دوباره نو شدن زمین بیایید با همدلی مثال زدنی ایرانی، مسئولانه و همدلانه با پیوستن به پویش «ماندن در خانه تا شکست کرونا»، ضمن همراهی کادر وفادار و فداکار پزشکی و درمانی؛ از خویش و دوست‌داشتنی‌هایمان در حد توان محافظت کنیم و با توکل به ذات یگانه حکیم ؛ به تازه کردن دیدارهایمان در آینده‌ای روشن و نزدیک امیدوار باشیم.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، متن پیام رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن وکشاورزی اصفهان به شرح زیر است؛

باسمه‌تعالی

یا مقلب‌القلوب و الابصار

یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

مژده و شادباش فرارسیدن سال نو، نوید مضاعفی ست که از تقارن آغازین روزهایش با بعثت رسول مهربانیها، و اعیاد پر سرور شعبانیه و میلاد حجت حاضر خداوند، امام عصر، پژواکی پرتوان دارد.
خورشید سال پر فراز و نشیب ۱۳۹۸ با تمام تلخی ها و شیرینی‌هایش رو به غروب است، درحالیکه هنوز داغدار فراق سردار دل‌ها و هم‌وطنان شهیدمان در حادثه سقوط هواپیما هستیم، وقوع همه گیری بیماری کرونا در کشور عزیزمان، در این روزهای پایانی سال، بخش بزرگی از جامعه را دچار اضطراب و نگرانی کرده و صد افسوس که منجر به از دست دادن عده ای از هموطنانمان نیز شده است.

وی در این پیام آورده است: در آستانه دوباره نو شدن زمین بیایید با همدلی مثال زدنی ایرانی، مسئولانه و همدلانه با پیوستن به پویش ماندن در خانه تا شکست کرونا، ضمن همراهی کادر وفادار و فداکار پزشکی و درمانی؛ از خویش و دوست‌داشتنی‌هایمان در حد توان محافظت کنیم و با توکل به ذات یگانه حکیم؛ به تازه کردن دیدارهایمان در آینده‌ای روشن و نزدیک امیدوار باشیم.
در سالی که گذشت خدمتگزاران شما در اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی اصفهان تلاش مجدانه خود را در جهت ایجاد و ارتقای زیرساختهای لازم برای دستیابی به کارکردهای اتاقهای نسل دوم و سوم بکار گرفتند و این مهم با عنایت حضرت حق به نحو مطلوبی به انجام رسید. در روزهای پایانی سال جاری مبتنی بر دغدغه مندی اخلاقی و دینی خود در خصوص مسوولیتهای اجتماعی، این اتاق سعی کرد تا نقشی موثر و فعال در حمایت از آحاد مردم و کادر درمان در مبارزه با این بیماری نوظهور ایفا کند.

گلشیرازی در ادامه این پیام آورده است: از اینرو با توجه به اقبال و اعتماد افکار عمومی،اتاق اصفهان علاوه بر کمکهای نقدی خود، اقدام به جمع آوری و مدیریت مساعدتهای نقدی و غیر نقدی مردم شریف استان نموده و تمامی این کمکها به گونه ای کارامد در اختیار فرایند پیشگیری و درمان این بیماری همه گیر قرار گرفت.
وی ادامه داد: آنچه مطالعات کارشناسی از اوضاع کلان اقتصادی جهان و محیط کسب و کارهای بین المللی متاثر از پاندمی ویروس کرونا مینمایانند؛ سالی همراه با دشواری در حوزه های اقتصاد بین الملل و محیط کسب و کارهای داخلی را در پیش رو خواهیم داشت. پشت سر گذاردن موفقیت آمیز این مقطع حساس جز به اتحاد و همدلی هرچه بیشتر ازگذشته و بهره گیری بهره ورانه و هوشمندانه از تمام منابع و ظرفیتهای مادی و معنوی، مالی و تخصصی، میسر نخواهد بود.
گلشیرازی در خاتمه پیام عنوان کرده است: این‌جانب ضمن تسلیت روز شهادت حضرت امام موسی کاظم(علیه‌السلام) و عرض تسلیت به همه هم‌وطنان و به‌ویژه دوستان داغدار و طلب آمرزش برای همه درگذشتگان که در جمع ما حضور ندارند و با قدرشناسی چندباره از جامعه پزشکی و کادر درمانی کشور که با فداکاریهایشان موجبات غرور ملی را فراهم کردند؛ از صمیم قلب سالی سرشار از امید، شادکامی و بهروزی و پیروزی برای همه مسلمانان و آزادگان جهان به‌ویژه مردم شریف ایران بالاخص اعضای محترم اتاق بازرگانی اصفهان را از درگاه الهی مسئلت دارم. امید که تحمل این دشواری‌ها مقدمه ظهور سراسر نور منجی بشریت حضرت قائم(عج‌) باشد
مسعودگلشیرازی رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن وکشاورزی اصفهان

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20651

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها