چگونه مدیران ارشد مالی می توانند موفقیت هیات را در کووید ۱۹ و پس از آن تامین نمایند

در دوران بحران با گسترش وسیع  کرونا ویروس  مدیر ارشد مالی بهترین گزینه محسوب می شود که بتواند مرتبط ترین واقعیت ها و تازه ترین موارد را فراهم سازد چون این موارد می‏توانند به هیات در رسیدن به  شرایط واضحی در این هرج و مرج دست یابند.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، در تغییرات کلی که در شرکت ها رخ می دهد و همچنین در حیطه عمل گرایی می بینیم که رهبر مالی که روی داده ها متمرکز شده در واقع تنها کسی است که می تواند هیات را فعالانه به این سمت سوق دهد که همه عواقب طویل‎‏المدت و کوتاه مدت حاصل از تصمیم‏گیری های استراتژیکی را در نظر بگیرد.

کارشناسان این هائت در اینجا توضیح می دهند که چگونه می توانند در زمان بروز بحران یا هرگونه تغییر فعالیت می نمایند و اینکه مدیر ارشد مالی می تواند به عنوان یک جایگاه ویژه در میان هیات عمل نموده و در تصمیم گیری‏های سخت به عنوان داور بحران عمل کرده و بتواند برای آینده نگرشی ویژه داشته باشد.

تصمیم گیری مشاغل بحران این مساله نمی تواند صورت بگیرد مگر اینکه تیم مدیریت و هیات مدیران در یک راستا فعالیت کنند. مراحل تنظیم شده مناسب با شفافیت و توازن موجود و یک ساختار مناسب می تواند به کسب توافق روی  طرح های استراتژیک بینجامد که این دینامیک می‏تواند در هر بخش از هیات در زمان مناسب و حتی در شرایط بد نیز کارآمد باشد.  مدیران ارشد مالی نقش مهمی را در بررسی موارد فوق ایفا می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر فایل زیر را دانلود کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22552

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها