کمیته صنایع دستی در اتاق بازرگانی ایران ایجاد می‌شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران اعلام کرد که با همکاری رئیس کمیسون گردشگری اتاق بازرگانی ایران کمیته صنایع دستی برای صادرات و آموزش ایجاد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از ایرنا، پروانه حیدری افزود: در نشست امروز با حضور علی اکبر مالکی رئیس کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی ایران در خصوص راهکارهای تولید، صادرات، کلاس های آموزشی، بازار فروش، بسته بندی محصولات، شناخت تجار و هماهنگی های لازم نیز مورد بحث قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه تعامل با اتاق بازرگانی ایران می تواند توسعه صادرات صنایع دستی استان را فراهم کند، خاطرنشان کرد: این همکاری ها با انجمن صادر کننده ها، پارک علم و فناوری و دانشگاه ها نیز انجام خواهد بود که شرایط را برای حضور هنرمندان در نمایشگاه های بین المللی صنایع دستی تهران  فراهم می کند.

به گفته حیدری، شناسایی بازارهای صادراتی و همچنین آموزش هنرمندان صنایع دستی در تولید محصولات بر اساس نیازهای جهانی می تواند از اتفاقات خوبی باشد که توسط کمیته صنایع دستی  کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران انجام شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=22677

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها