گازوییل تولیدی شرکت پالایش نفت اصفهان یورو ۵ می شود

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: با راه اندازی واحد تصفیه، ۲۲ میلیون لیتر گازوئیل تولیدی این شرکت تا پایان امسال یورو ۵ می شود.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد، مرتضی ابراهیمی در حاشیه بازدید مدیرکل مالیاتی استان و شهردار اصفهان از شرکت پالایش اصفهان افزود: اینک روزانه ۲ میلیون لیتر گازوییل یورو ۵ در این شرکت تولید و تحویل اتوبوسرانی اصفهان می شود.

وی همچنین از تولید روزانه ۱۲ میلیون لیتر بنزین یورو ۵ در این شرکت خبر داد.

  ابراهیمی گفت: شرکت نفت اصفهان در کنار پالایش، روزانه حدود ۳۷۰ هزار بشکه  نفت خام و تولید فرآورده های نفتی، خوراک صنایع پایین دستی همچون شرکت های پتروشیمی اصفهان، پتروشیمی اراک، نفت سپاهان، پالایش نفت جی و صنایع شیمیایی ایران را تامین می کند.

وی همچنین افزود: پالایشگاه توجه به محیط زیست را در اولویت برنامه های خود قرار داده و پروژه های کلان زیست محیطی فراوانی را اجرا و یا در دست اجرا دارد.

ابراهیمی تصریح کرد: استاندارد فضای سبز برای پالایشگاه ها ۲۰ درصد مساحت کل آنها تعیین شده که این فضا در پالایشگاه اصفهان ۱۱۴.۵ هکتار از ۳۴۰ هکتار وسعت این که این میزان ۳۶ درصد فضای پالایشگاه است

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تعهدات این شرکت در جهت مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و گفت: پالایشگاه اصفهان  برای مبارزه با ویروس کرونا، تاکنون ۹ میلیارد تومان در جهت مقابله با کرونا به شهرداری اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کمک کرده است.

ابراهیمی در ادامه افزود: این شرکت ماده ضدعفونی کننده تولید و رایگان در اختیار ادارات، سازمان‌ها و شرکت های متقاضی در سطح استان اصفهان توزیع می کند که تا به حال حدود ۱۵۰ هزار لیتر بوده است.

مهدلو مدیرکل امور مالیاتی استان نیز با قدردانی از اقدامات پالایشگاه اصفهان اظهار داشت: این شرکت صنعتی یکی از بهترین مودیان مالیاتی است.

قدرت اله نوروزی شهردار اصفهان نیز با ارج نهادن فعالیت های پالایشگاه در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی گزارشی در خصوص آبادانی، رفاه  وآرامش مردم اصفهان و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح منطقه به عنوان مولفه‌های ایجاد شهری زیبا ومدرن ارائه و اظهار امیدواری کرد؛ با همکاری سازمان ها و مردم، پروژه های شهرداری اصفهان  در سال جری به بهره برداری برسد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21222

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها