گردهمایی فعالان صنایع غذایی ۳ اسفندماه در دبی برگزار می‌شود

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی با هدف گسترش همکاری‌های دو و چندجانبه بین صاحبان کسب‌وکار و بسترسازی برای سرمایه‌گذاری مشترک در پروژه‌های صنعت غذا، در روز سوم نمایشگاه گالفود در دبی، گردهمایی فعالان صنایع غذایی را برگزار کند.

نمایشگاه گالفود (صنایع غذایی دبی) قرار است ۱ الی ۵ اسفند با حضور ۵۰۰۰ غرفه‌دار از ۱۲۰ کشور برگزار شود. زمان برگزاری گردهمایی فعالان صنایع غذایی نیز روز سوم برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۹ الی ۲۲ چهارشنبه سوم اسفند در هتل تاورپلازا نزدیک محل نمایشگاه خواهد بود.

مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی به دنبال شبکه‌سازی تجاری بین تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان از کشورهای مختلف در حوزه صنایع غذایی و افزایش سهم بازار شرکت‌های ایرانی در منطقه است.

نمایندگان سفارت‌خانه‌های خارجی مقیم امارات، دفاتر تجاری ۴۲ کشور، اتاق‌های بازرگانی سراسر دنیا، شرکت‌های صنایع غذایی امارات، غرفه‌داران نمایشگاه گالفود در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳، سیال پاریس ۲۰۲۲، فروشگاه‌ای زنجیره‌ای در امارات، هتل‌ها و شرکت‌‎های پخش محصولات صنایع غذایی برای حضور در این گردهمایی دعوت شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۱۷۵۸۰۹ و ۸۸۱۷۵۸۱۹ تماس بگیرند و یا به تارنمای این رویداد مراجعه کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=18125

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها