گلشیرازی در حاشیه بازدید از آزمایشگاه مرجع بهداشت؛بخش خصوصی با تمام توان در کنار بهداشت استان اصفهان در مقابله با ویروس کرونا ایستاده است

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت:بخش خصوصی استان اصفهان با تمام توان در کنار دانشگاه علوم پزشکی در مقابله با ویروس کرونا ایستاده است.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد ،مسعود گلشیرازی در حاشیه بازدید از مرکز بهداشت استان اصفهان افزود:تامین اقلام مورد نیاز مراکز درمانی ،تشویق تولیدکنندگان به ایجاد خط تولیدی اقلام بهداشتی و درمانی و آموزش های بهداشتی به واحدهای تولیدی از جمله فعالیت های اتاق بازرگانی اصفهان در راستای کمیته مشترک پیشگیری از شیوع ویروس کرونا طی یک دو هفته اخیر بوده است.

کمال حیدری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حاشیه این بازدید گفت:۱۶ هزار نیروی متخصص در ۲۳ شبکه بهداشت سراسر استان اصفهان به صورت لحظه ای  شیوع ویروس کرونا را رصد می کنند .

وی اضافه کرد:آزمایشگاه مرجع منطقه ایی معاونت بهداشت استان به صورت شبانه روز آزمایش های کوید ۱۹ را بررسی و به وزارت بهداشت گزارش می دهد.

حیدری خواستار ثبت نام  شهروندان در سامانه سلامت شد و گفت:در این سامانه به جای مراجعه حضوری از طریق پاسخگویی به سووالات، پرونده بهداشتی برای مراجعین غیر حضوری  تشکیل می شود.

وی افزود:این آزمایشگاه دارای بخش هایی پیشرفته ویروس شناسی و  پس از انستیتو پاستور تهران دومین مرکز شناسایی ویروس در کشور شناخته می شود.

مجتبی کاروان نایب رییس کمیسیون مسوولیت اجتماعی اتاق بازرکانی اصفهان در این دیدار تصریح کرد:کمیته مشترک پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتاق بازرگانی اصفهان در همکاری نزدیک با دانشگاه علوم پزشکی ،اقلام مورد نیاز مراکز درمانی را با همیاری فعالان اقتصادی تامین می کند.

 وی خاطر نشان کرد:تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار ماسک n95  مورد نیاز مراکز درمانی استان خریداری و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قرار گرفته است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=20579

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها