آخر اردیبهشت‌ماه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه ارزش‌افزوده

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: ۳۱ اردیبهشت‌ماه، آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده دوره زمستان ۱۳۹۸ است.

به گزارش پایگاه خبری شاخص اقتصاد به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد مسیحی افزود: مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی دوره مذکور، ۱۵ فروردین ماه بود که به دلیل مصادف شدن با تعطیلات نوروزی و به سبب شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره مذکور، تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس، امکان برخورداری کامل بخشودگی جریمه عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر و همچنین جریمه تاخیر در مدت یاد شده با درخواست کتبی برای مودیان فراهم است.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، همچنین از ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور خواست تا همکاری لازم را برای ارایه تسهیلات مالیاتی به مودیان مالیاتی، به ویژه گروه های آسیب دیده از شرایط حادث شده ناشی از بیماری کرونا به عمل آورند.

مودیان نظام مالیات بر ارزش افزوده به منظور ارایه اظهارنامه مالیاتی خود باید به سایت عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده به آدرس WWW.EVAT.IR مراجعه کنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://localhost/parsinews/?p=21488

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • تازه ترین ها

پربحث ترین ها